slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe słowa nakreślające typową damę? My znamy: uczucie, rodzina oraz ubrania. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują panie? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie akceptują postawy na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak bardzo często mówią w połowie potrzebują troski, zaangażowania w uczuciu, jednakże w drugiej połowie skrycie pragną by obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom także lubią zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy większe potrzeby, aby pamiętać które z nich bywają najważniejsze i na tych skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba podtrzymywać najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno po prostu wygasa. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna