producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie platerowane, albo też złote? Jakie nabywamy rzadziej? Ten spór znana jest stosunkowo nie krótko na rynku. W tej chwili spróbujemy odpowiedzieć na ten temat. Choć zagadnienie nie będzie to aż tak łatwe jak się wydaje. Powyżej wymienione rodzaje wyrobów jubilerskich posiadają liczne mankamenty, ale także poważne zalety użytkowania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej wytwarza się ją z czystego metalu. Z tego powodu jest znacznie więcej warta. Tworzy się taką biżuterię przetapiając rudy srebra. Jest zdecydowanie bardziej luksusowa oraz właśnie z tego powodu regularnie kupują ją klienci bogatsi. Także ważne jest miejsce jej prezentacji, zwykle pozostają to galerie z biżuterią. Jest ładnie pokazana w podświetlonych, witrynach. W takcie jej nabywania zazwyczaj dostaniemy eleganckie pudełko. W jubilerskim salonie obsługa klienta na pewno pozostanie sympatyczniejsza i na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym również nie należy pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – jest zazwyczaj produkowana ze mieszanek metali zwykłych, a wykańcza się ją nieznaczną kożuchem złota. Te modele w miarę po czasie rysują się i klienci pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza pozytywna strona to Z pewnością niewielka wartość sprzedaży. Z przykrością mówimy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, najczęściej biżuteria z zawartością chromu. Co istotne linie takiej biżuterii są niezwykle oryginalne ze względu na skład, po prostu stanowczo łatwiej ją zrobić. Zestawy w tym wypadku bardzo często składają się z dwóch części – kolczyków i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria srebrna jest ładniej wykończona, a także nie uczula. Choć jest znacznie w wyższej cenie, ponadto nie zużywa się w takim tempie jak platerowana. Jednakże linie biżuterii platerowanej są wymyślniejsze i tańsze. Który rodzaj jest lepszy? Oczywiście są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow